Rezultatet e kërkimit tuaj
pin-78x80

Për Shitësit

Nëse kërkoni zona atraktive, restaurante, shkolla etj këtu është vendi i duhur për të filluar.

clock-78x80

Për Qeramarrësit

Profesionistët tanë janë këtu për t’ju ndihmuar në gjetjen e shtëpisë së ëndërruar, duke ju bërë të ndjeheni rehat dhe të sigurt.

clipboard-78x80

Për Blerësit

Nëse jeni duke blerë ose shitur një shtëpi, është webfaqja e duhur që do ju ndihmojë në gjetjen pronës së ëndërruar. Ju rekomandojmë të abonoheni për më të rejat!

Të fundit

me qira

Lëshohet banesa me qera në qender të Prishti...

11 55 m2
Lëshohet banesa me qera në qendër, te avalla, kati i III-të, 55m2 tërsisht e renovuar, ext ...
Lëshohet banesa me qera në qendër, te avalla, kati i III-të, 55m2 tërsisht e renovuar, extra e rregulluar çmimi 300 ...
300 €
me qira

Banesë me qera ne Arbëri, afër komunes së re

21 80 m2
Banesë me qera në Arbëri afër Komunes së re në katin e 4, e mobiluar në mënyrë të veçant m ...
Banesë me qera në Arbëri afër Komunes së re në katin e 4, e mobiluar në mënyrë të veçant me kushte shumë të mira ba ...
500 €
ne shitje

Shitet banesa në Mati 1

21 80 m2
Shitet banesa prej 80m2 në katin e 3-të, Mati 1, Prishtinë. Banesa posedon: Sallon+Kuzhinë ...
Shitet banesa prej 80m2 në katin e 3-të, Mati 1, Prishtinë. Banesa posedon: Sallon+Kuzhinë, 2 Dhoma Gjumi, Banjo+Wc ...
ne shitje

Banesa në shitje në Prishtinë

Banesa gjendet në qendër në katin e IV. Banesa ka këtë renditje: një dhomë dite, kuzhinë, ...
Banesa gjendet në qendër në katin e IV. Banesa ka këtë renditje: një dhomë dite, kuzhinë, tri dhoma gjumi, banje. B ...
143.000 €

Gjeni prona

0 € në 56.000.000 €

Top Oferta

Video

BrazilBelgium