click to enable zoom
Duke ngarkuar
Ne nuk kemi gjetur rezultate.
hap hartën
Shiko Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni Ekran i plotë Prapa Para
Kërko

0 € në 56.000.000 €

ne gjetëm 0 rezultate. Dëshironi të shfaqim rezultatet ?
Kërko

0 € në 56.000.000 €

ne gjetëm 0 rezultate

Prona të listuara në Prishtina

Krahasoni pronat

me qira

Lëshohet banesa me qera në qender të Prishti...

11 55 m2
Lëshohet banesa me qera në qendër, te avalla, kati i III-të, 55m2 tërsisht e renovuar, ext ...
Lëshohet banesa me qera në qendër, te avalla, kati i III-të, 55m2 tërsisht e renovuar, extra e rregulluar çmimi 300 ...
300 €
me qira

Banesë me qera ne Arbëri, afër komunes së re

21 80 m2
Banesë me qera në Arbëri afër Komunes së re në katin e 4, e mobiluar në mënyrë të veçant m ...
Banesë me qera në Arbëri afër Komunes së re në katin e 4, e mobiluar në mënyrë të veçant me kushte shumë të mira ba ...
500 €
ne shitje

Shitet banesa në Mati 1

21 80 m2
Shitet banesa prej 80m2 në katin e 3-të, Mati 1, Prishtinë. Banesa posedon: Sallon+Kuzhinë ...
Shitet banesa prej 80m2 në katin e 3-të, Mati 1, Prishtinë. Banesa posedon: Sallon+Kuzhinë, 2 Dhoma Gjumi, Banjo+Wc ...
ne shitje

Banesa në shitje në Prishtinë

Banesa gjendet në qendër në katin e IV. Banesa ka këtë renditje: një dhomë dite, kuzhinë, ...
Banesa gjendet në qendër në katin e IV. Banesa ka këtë renditje: një dhomë dite, kuzhinë, tri dhoma gjumi, banje. B ...
143.000 €

Banesë me qera në Breg te Diellit

11 50 m2
Lëshoj me qira banesën ne Breg te Diellit më saktësisht tek Shtëpia e Shëndetit. Banesa gj ...
Lëshoj me qira banesën ne Breg te Diellit më saktësisht tek Shtëpia e Shëndetit. Banesa gjendet në kat përdhes (nuk ...
220 €

KOMPLEKSI “ELIKSIR”

KOMPLEKSI BANESOR – AFARIST “ELIKSIR” Kompleksi banesor – afarist – rekr ...
KOMPLEKSI BANESOR – AFARIST “ELIKSIR” Kompleksi banesor – afarist – rekreativ “ELIKSIR”, është i ...
ne shitje

Shtëpi në shitje

41 250 m2
Shtëpia gjendet në Rr. “Ganimete Terbeshi” e shtrirë në një hapsirë prej 5.15 ...
Shtëpia gjendet në Rr. “Ganimete Terbeshi” e shtrirë në një hapsirë prej 5.15 Ari dhe sipërfaqe prej 25 ...
700.000 €

Banesë me qera në Breg të Dielli

11 60 m2
Banesa është në katin e tretë rr. Hilmi Rakovica përballë shkollës fillore Ismail Qemaili ...
Banesa është në katin e tretë rr. Hilmi Rakovica përballë shkollës fillore Ismail Qemaili – Banesa është me sipërfa ...
250 €

Banesë me Qera në Prishtinë

21 72 m2
Lëshohet banesa me qera në qendër të Prishtinës nga agjencioni “INTERCAPITAL”. Banesa ka 7 ...
Lëshohet banesa me qera në qendër të Prishtinës nga agjencioni “INTERCAPITAL”. Banesa ka 72m² dhe  ndodhet në katin ...
500 €

HIG Centre

Ndërmarrja Ndërtimore Prodhuese “HOXHA” është e themeluar ne mars te vitit 2000 si biznes ...
Ndërmarrja Ndërtimore Prodhuese “HOXHA” është e themeluar ne mars te vitit 2000 si biznes individual me pronar z.Ba ...
ne shitje

Shitet banesa në lagjen “Dardania”nga Pro Re...

22 90 m2
Shitet banesa në lagjen “Dardania” nga Pro Real Estate. Banesa është ndërtim i vjetër, ndo ...
Shitet banesa në lagjen “Dardania” nga Pro Real Estate. Banesa është ndërtim i vjetër, ndodhet në katin e I-rë dhe ...
135.000 €

Banesë me qera në lagjen “Dardania”

11 70 m2
Lëshohet me qera banesa në lagjen “Dardania” nga Pro Real Estate. Banesa ka sipërfaqe prej ...
Lëshohet me qera banesa në lagjen “Dardania” nga Pro Real Estate. Banesa ka sipërfaqe prej 70m2, ndodhet në katin e ...
350 €
BrazilBelgium